POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ - SI

Listy osób zakwalifikowanych - kurs I stopnia

  1. Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Termin 1/2018, 15.II – 18.II, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: Z.Przyrowski, E. Grzybowska, M.Dębińska, J.Kazanowska
  1. Bienias Edyta
  2. Bojek Magdalena
  3. Fidor Sylwia
  4. Gęsina Justyna
  5. Górecka Patrycja
  6. Jarecka Katarzyna Alina
  7. Jaworska Anna
  8. Klimek Karolina
  9. Kostyra Elżbieta
  10. Kostyra Małgorzata
  11. Kozłowska Agnieszka
  12. Krzemińska Małgorzata
  13. Kubarewicz Anna
  14. Kuczyńska Lena
  15. Lasota Agnieszka
  16. Majrowska Anna
  17. Makowska Urszula
  18. Michowska-Matysiak Hanna
  19. Młynarczyk Ewelina
  20. Niedżwiedzka Agata
  21. Pakoca Elżbieta
  22. Ratowska Marlena
  23. Rogowska Emilia
  24. Rok-Dobrowolska Marta
  25. Rosa Krupińska Karolina
  26. Sławska Katarzyna
  27. Smolińska Beata
  28. Sumińska Patrycja
  29. Szamocka Małgorzata
  30. Tomala Marcelina
  31. Tomaszewska Monika
  32. Wielgat Anna
  33. Wisińska-Jaroszewicz Aleksandra
  34. Wowra Agnieszka
  35. Woźna Anna
  36. Zyskowska Sandra
  37. Żelazna Katarzyna
  38. Żurek Klaudia

Termin 2/2018, 15.III – 18.III, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Barańska Karolina
  2. Borowska Magdalena
  3. Chojnacka Sylwia
  4. Ciunajcis Joanna
  5. Drytkiewicz Katarzyna
  6. Fajdek Agnieszka
  7. Gerlej Anita
  8. Jackiewicz Marta
  9. Jankowska Anna
  10. Jębierczyk Joanna
  11. Jodczyk Agnieszka
  12. Kazibudzka Katarzyna
  13. Kopacka Wioletta
  14. Krac Anna Marianna
  15. Krasnodębska Judyta
  16. Krawczyk Agnieszka
  17. Król Agnieszka
  18. Litka Ewelina
  19. Łomny Malwina
  20. Łynka Alicja Magdalena
  21. Maciejewska Joanna
  22. Michałczenko Sylwia
  23. Michnowska Ewelina Jolanta
  24. Miotła Jagoda
  25. Mroczek Małgorzata
  26. Nowosielska Agata
  27. Osial Aneta
  28. Ponder Ewelina
  29. Prachnio Marta
  30. Rutkowska Anna
  31. Skolimowska-Orłowska Anna
  32. Słowik Iwona
  33. Szewczuk Marzenna
  34. Urbańczyk Małgorzata
  35. Wal Agnieszka
  36. Wasiak Katarzyna
  37. Wojciechowska Katarzyna
  38. Zacharska Ilona

Termin 3/2018, 17.V – 20.V, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Bańkowska Kamila
  2. Baranska Dorota
  3. Bator Hanna
  4. Garas Edyta
  5. Habrajska Izabela
  6. Imiołczyk Tomasz
  7. Izdebska Sylwia
  8. Jagodzińska Anna
  9. Jakubowska Jagoda
  10. Jóźwik Małgorzata
  11. Klinowska Elżbieta
  12. Korytkowska Karolina
  13. Kościańczuk Ewa
  14. Kotow Anna
  15. Kwasiborska Edyta
  16. Latos Magdalena
  17. Łojewska Joanna
  18. Miklińska Weronika
  19. Nowińska Karolina
  20. Olczyk Agnieszka
  21. Olechowska Anna
  22. Olszówka Małgorzata
  23. Piwońska Barbara Izabela
  24. Pozniak Monika
  25. Przybylak Agnieszka
  26. Radecka Dorota
  27. Radomska Aleksandra
  28. Słonawska Małgorzata
  29. Szady Paula
  30. Świątoniowska-Syrek Grażyna
  31. Tomaszewska Beata
  32. Waczyńska Małgorzata
  33. Wolnik Karolina
  34. Woniak-Pietraszko Ewelina (Woniak)
  35. Wysocka-Motyka Karolina
  36. Zając Kamila

Termin 4/2018, 14.VI – 17.VI, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Błasiak Bernadeta
  2. Chodara Magdalena
  3. Czabaj Katarzyna
  4. Dalecka Karolina
  5. Daniło Anna
  6. Gajewska Anna (Klatko)
  7. Gołuńska Katarzyna
  8. Guminiak Joanna
  9. Holender Karolina
  10. Kant Natalia
  11. Kołecka Beata
  12. Lis Patrycja
  13. Mazurek Karolina
  14. Mrózek Agnieszka
  15. Niemczyk-Ryszka Marta
  16. Nowak Katarzyna
  17. Ochal Sylwia
  18. Olak Adam
  19. Piątek Marta
  20. Pilaszek-Lipka Magdalena
  21. Pogocka Dorota
  22. Popowicz Agnieszka
  23. Przybylska Lidia
  24. Romanowska Olga
  25. Rutkowska Aleksandra
  26. Sabacińska Katarzyna
  27. Stępniewska Agnieszka
  28. Strychalska Karolina
  29. Sztabińska Katarzyna
  30. Ślęczka Beata
  31. Tomczak Katarzyna
  32. Walkowska Anna
  33. Wątor Sylwia
  34. Wielądek Karolina
  35. Wilk Paulina
  36. Wojtylak Agnieszka
  37. Zalech Aleksandra
  38. Zgódka Piotr

Termin 5/2018, 6.IX – 9.IX, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Bartosik Monika
  2. Biniek Marta
  3. Błądzińska Justyna
  4. Bonisławska Krystyna
  5. Drewnicka Liliana
  6. Głowa Joanna
  7. Golon Agnieszka
  8. Gromala Agnieszka
  9. Hanzlik Anna
  10. Horodecka Agnieszka
  11. Jankowska Agnieszka
  12. Jędrzejewska Magdalena
  13. Kania Grażyna
  14. Karwowska Magdalena
  15. Kornel Agnieszka
  16. Kowalska Magdalena
  17. Kozicka Karolina
  18. Kuchta Adam
  19. Kudła Marta
  20. Kunicka Magdalena
  21. Leśniak Dominika
  22. Moracka Agnieszka
  23. Mroczek Jolanta
  24. Naroska Marta
  25. Olszak Barbara
  26. Orzechowska Melania
  27. Pipień Marta
  28. Rauk Wioletta
  29. Sala Marta
  30. Smolak Emilia
  31. Stępniewska Katarzyna (Grotkowska)
  32. Szczepocki Szymon
  33. Szerszeń Karolina
  34. Wasilewska Beata
  35. Wiśniowska Sylwia
  36. Wołowicz-Horodelska Izabela
  37. Wrzos Katarzyna
  38. Żuchowska-Konieczna Ewelina

Termin 6/2018, 25.X – 28.X, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Dębińska, E.Grzybowska, Z.Przyrowski, J.Kazanowska
  1. Binkowska Małgorzata
  2. Biodrowicz Monika
  3. Dymek-Rogalska Justyna
  4. Dzika Michalina
  5. Dziurdziak Olga
  6. Fil-Szynkiewicz Ewa
  7. Góralska Monika
  8. Grabowska Daria
  9. Grzegorzewska Monika
  10. Kozak Justyna
  11. Kozioł Karolina
  12. Koźbiał Marzena
  13. Krupa Marta
  14. Kubiak Marta
  15. Łyszyk Katarzyna
  16. Małek Katarzyna
  17. Mrówczyńska Edyta
  18. Napierała Agnieszka
  19. Niesiobędzka Anna
  20. Olechowska Kinga
  21. Osipiuk Karolina
  22. Paczuła Izabela
  23. Płacheta Agata
  24. Powierża-Kowalska Aneta
  25. Pujer Emilia
  26. Pyc Zofia
  27. Pyciak Katarzyna
  28. Sikorska Magdalena
  29. Skafiriak Katarzyna
  30. Słowińska Dominika
  31. Sowińska Marta
  32. Stawiska Izabela
  33. Strelczuk Marta
  34. Strzelecka Joanna
  35. Śliwerska Barbara
  36. Walczyk Emilia
  37. Wypiór Iwona

Termin 7/2018, 13.XII – 16.XII, stopień 1

Instruktorzy prowadzący: M.Wiśniewska, J.Kazanowska
  1. Banecka Malwina
  2. Bartosiak Magdalena
  3. Bartuzi-Ogińska Katarzyna
  4. Barwińska Sylwia
  5. Bielak Aleksandra
  6. Bieńkowska Dorota
  7. Bodzon Anna
  8. Celińska Joanna Ewa
  9. Ciężka Karolina
  10. Czerwonko Anna
  11. Dąbrowska Aleksandra
  12. Dmochowska Katarzyna
  13. Dyśko Anna
  14. Górak Katarzyna
  15. Gugała Anna
  16. Halicka Dagmara
  17. Halicki Łukasz
  18. Kisiel-Gryc Marzena
  19. Kotynia Aneta
  20. Merks Anna
  21. Morawska Dagmara
  22. Nasiłowska Aneta
  23. Niekra Magdalena
  24. Niściór Monika
  25. Nowak-Kukawska Ewa Marzena
  26. Palica Monika
  27. Pęczek Edyta
  28. Reinfuss-Bulanda Iwona
  29. Rij-Kasprzycka Agnieszka Dominika
  30. Sarba Katarzyna
  31. Schabowicz Anna
  32. Skrętowska Sylwia
  33. Staszczyk Dorota
  34. Szlachetka Aleksandra
  35. Szpara Joanna
  36. Woźniak Maria
  37. Ziomek Marlena Ewa
  38. Żychowicz Ewa