Nowe szkolenie

Szanowni Państwo,

za kilka tygodni, będziemy gościć w Polsce dr Teresę May-Benson, w środowisku terapeutów jedną z najbardziej rozpoznawalnych specjalistek i badaczek zagadnień związanych z integracją sensoryczną. Gość z USA poprowadzi dwudniowe szkolenie, podzieli się swoją wiedzą i warsztatem pracy. Serdecznie zapraszamy terapeutów integracji sensorycznej do wzięcia udziału w szkoleniu:„Kliniczna ocena zaburzeń procesów sensorycznych u młodzieży i dorosłych z niepełnosprawnością.”

Wszystkie informacje dotyczące warunków udziału w szkoleniu, odpłatności, miejsca szkolenia, dokładny opis, szczegółowy plan oraz informacje o prowadzącej, znajdują się poniżej załącznikach, prosimy o zapoznanie się ze szczegółami.


w imieniu Zarządu
Jolanta Kazanowska - prezes

19.01.2015 12:09:47

O nas

Naszym celem jest propagowanie wiedzy o integracji sensorycznej i jej wpływie na życie człowieka.

Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Integracji Sensorycznej – SI jest organizacją, której zadaniem jest skupienie terapeutów integracji sensorycznej wokół wyznaczonych celów. Naszym głównym celem jest propagowanie wiedzy z zakresu teorii i terapii integracji sensorycznej.

Środkiem do tego jest:

  • kształcenie nowych terapeutów,
  • podnoszenie kwalifikacji tych, którzy już nimi są,
  • propagowanie idei wczesnej interwencji, by zapobiegać dysfunkcjom integracji sensorycznej,
  • promowanie badań z zakresu dysfunkcji integracji sensorycznej,
  • prowadzenie działalności informacyjnej (wydawanie Kwartalnika Integracja Sensoryczna, publikowanie artykułów, wykłady dla profesjonalistów i rodziców).
Obecnie Stowarzyszenie liczy ponad 800 Członków działających na terenie całej Polski.

10.01.2015 14:23:22

 
 

Współpracują z nami

  
  
wczesniak logo
Fundacja Przyjaciel 
  
Księgarnia Akademicka