POLSKIE STOWARZYSZENIE TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ -  SI

Listy zakwalifikowanych na szkolenia I stopnia

Osobą odpowiedzialną z ramienia Zarządu za sprawy organizacyjne związane ze szkoleniami I i II stopnia jest p. Urszula Suchecka urszula.suchecka@gmail.com
dyżur telefoniczny: wtorek godz. 20.00 – 21.00, numer tel. 507 115 579

Jeżeli zmieniły się Twoje dane osobowe lub na stronie jest błąd w nazwisku napisz na adres: admin@pstis.pl

Przypominamy  ze zgodnie z pkt 6 regulaminu: „Opłata za szkolenie powinna być wniesiona najpóźniej 30 dni przed terminem rozpoczęcia szkolenia. Brak opłaty w w/w terminie skutkuje usunięciem z listy.”.

04.02.2018 00:06:33

Termin nr 19-5, 24.X – 27.X 2019, stopień 1

  1. Abramczyk Anita
  2. Banasiak Lena
  3. Batruch Ewelina
  4. Bugajska Wioletta
  5. Chojęta Beata
  6. Durawa Barbara (Kondraciuk)
  7. Fiszer Monika
  8. Gadomska Aneta
  9. Gawryluk Monika
  10. Głowa Joanna
  11. Grzelak Ilona
  12. Herda Anna
  13. Jagiełka Ewa
  14. Jonak Anna
  15. Kwiecień Hanna
  16. Leszczyńska Katarzyna
  17. Makowiecka Anna
  18. Mazur Martyna
  19. Orłowska Karolina
  20. Ostrowska Magdalena
  21. Pakuła Sylwia
  22. Perzanowska Magdalena
  23. Pytlarczyk Agnieszka
  24. Rembiś Iwona
  25. Rojek Izabela
  26. Rola Monika
  27. Rutkowska Izabela
  28. Rządkowska Marlena
  29. Sadłowska Magdalena
  30. Sokolnicka Anna
  31. Szubart Katarzyna
  32. Wesołowska Justyna
  33. Wieczorek Magdalena
  34. Wietrzykowska Anna
  35. Wilczewska-Ozimska Joanna (Wilczewska)
  36. Witkowska Sylwia
  37. Wysocka-Neagu Monika
  38. Żółtowska Justyna
  39. Żuber Paulina

Termin nr 19-6, 12.XII – 15.XII 2019, stopień 1

  1. Augustynowicz Agnieszka
  2. Ausfeld Aleksandra
  3. Bień Anna Maria
  4. Brodowska Estera
  5. Bugla Barbara
  6. Czółno Agnieszka
  7. Domagała Anna
  8. Duda Mariola
  9. Dzierżanowska Martyna
  10. Goźlińska Inez
  11. Górska Olga
  12. Grzywińska Anna
  13. Jędrysek Monika
  14. Kijuk Adrianna
  15. Krajewska Anna
  16. Leszczyńska Alina
  17. Lipka Joanna
  18. Literacki Przemysław
  19. Markiewicz Martyna
  20. Mikowska Monika
  21. Milej Marlena
  22. Młynkowiak Izabela
  23. Perłowska Justyna
  24. Pietrzak Małgorzata
  25. Plichta Anna
  26. Rodak Joanna
  27. Sączek Martyna
  28. Sierpińska Marta
  29. Skibińska-Gromek Patrycja
  30. Staszko Katarzyna
  31. Szeligowska Ewelina
  32. Ulrych Anna
  33. Wacławek Aneta
  34. Wesołowska Katarzyna
  35. Wieliczko Justyna